kosár

Webshop menedzser

Webshop manager

gw_oroszlan_tap5Munka leírása

Prémium lakberendezési kiegészítőkkel foglalkozó cégünkhöz és webáruházunkhoz keresünk 25 év alatti, fiatal, akár pályakezdő webshop manager kollégát, aki a napi feladatok ellátásából venné ki a részét. Teljes munkaidőben a tanulékonyság és megbízható minőségi munkavégzéssel párhuzamos kompetenciával.

Mi lenne a feladatod?

– a webáruház napi ügyeinek intézése,
– rendelések kezelése, csomagolása

– viszonteladói rendelések összeállítása

– készlet nyilvántartások ellenőrzése
– rendeléssel kapcsolatos e-mailes kérdésekre válaszolás,
– rendeléssel kapcsolatos facebook kérdésekre válaszolás,
– termékek kezelése a webáruházban (aktuális készlet stb.)

Elvárások:
– heti 40 órás munkavégzés 8:30-tól 16:30-ig

– önálló munkavégzés

– széleskörű informatikai tudás

– bírd az időnként monoton, akár több órás csomagolási feladatokat

– ügyfélorientált, hatékony problémamegoldó készség

Előny, ha:
– dolgoztál már webáruház környékén, vagy bármilyen más online területen
– érdeklődsz a lakberendezési dolgok iránt
– beszélsz angolul

-Szentendrén, vagy a közvetlen vonzáskörzetében laksz

Mit kínálunk?

– fiatal, bővülés előtt álló, jó hangulatú csapat
– kellemes munkakörnyezet egy igazi design iroda
– korlátlan kávé, telefon, internet és saját asztal az irodánkban
– határozatlan idejű munkaszerződés (hosszú távra tervezhetsz)

A jövő
Ahogy jönnek a sikerek, a cég úgy növekszik, úgy fog egyre stabilabb lábakon állni. Még az elején bekerülhetsz egy olyan csapatba, ami sikerre ítélt és a később érkezőknek már Te lehetsz a mentora, vezetője. Mindenképp izgalmas, tapasztalatokkal teli munkát ígérünk, ami biztosan hasznodra válik majd bármit is hoz az élet.

Cégünk:

A Panorama Design Kft., prémium nemzetközi lakberendezési kiegészítők hazai importőre (Cotton Ball Lights, Boskke, Haboo stb.),

Munkavégzés helye:
Szentendre Ipartelep Rózsa u. 16. (Pannonia telep HÉV megállótól 5 percre gyalog)

Miért olyan fontos ez a munkakör?

Kulcspozició. Magyarország általában néhány évvel le van maradva a nyugati társaitól. Így van ez a mi termékeinknél is. Olyan termékekkel kell dolgozni, amik Világszerte nagyon komoly sikereket értek el, és itthon is erre vannak ítélve. Több millió ember nem tévedhet. A munkakör felelőssége az, hogy képesek vagyunk-e elérni mi is hasonló sikereket a termékekkel mint külföldi társaink. Valamint az összes viszonteladónkért (ez a szám lehet akár 100-as nagyságrendű is) felelősséggel kell tartozni a kollégánknak, hiszen hatással tud lenni ő is a viszonteladók sikerére.

Legfontosabb feladatok

  • Viszonteladói partnerek felkutatása és az azokkal való kapcsolat tartás/építés
  • Árajánlatok küldése, viszonteladói rendelések kezelése
  • Heti rendszerességű riport készítése

A jövő

Ideális jelentkező vagy, ha

  • Önálló, sikerorientált vagy
  • Kiválóan kommunikálsz
  • Imádod az embereket és a jól megtervezett design termékeket
  • Van értékesítői tapasztalatod és most megmutatnád, hogy tudsz
  • Szereted a pörgést és a felelősséget